Mo'Nique

Monique Angela Imes

8,0
740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mo'Nique

W filmach potrzebni są nie tylko piękni, wysportowani i nienaganni aktorzy. Denerwują mnie ludzie którzy patrzą na twarz i mówią "za brzydka", patrzą na ciało i "za gruba". Mo`Nique może nie mogła by zostać miss świata ale za to jest pogodna, miła i sympatyczna. Swiat byłby nudny gdyby chodziły po nim tylko modelki, a tak mamy urozmaicenia... Według mnie jest też dobrą i obiecującą aktorką. Tylko tak dalej

Mirannda

Mirannda popieram Cię w 1000%, Mo'Nique jest świetną aktorką :)
Uwielbiam jej poczucie humoru i wcale nie przeszkadza mi w tym jej tusza!! Nie każda gwiazda musi być anorektyczką i chodzić po wybiegu...

Mo'Nique może pochwalić się wieloma atutami :)
I bardzo ją lubię :)

Sanjula

Również się zgadzam w 100%! I co z tego,że jest przy kości? Właśnie czytając komentarz niżej "Bo jest brzyydkaaa" podeszło mi ciśnienie :) Noto schodzę "piętro niżej" skomentować. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Mirannda

no powiedzmy, w każdym razie w większości filmów które przynajmniej ja oglądam.. nie występują sami "ładni"(bo jest to względne) wezmą każdego kto się nadaje do danej roli.. proste..
a jako aktorka to jest ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones