Mo'Nique

Monique Angela Imes

8,0
740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mo'Nique

A brzmiało ono tak:

"Dziękuję Akademii za pokazanie, że może chodzić o umiejętności, a nie o politykę" - W domyśle chodzi o przyznanie dla niej statuetki.

Przepraszam, a czy pozostałe kandydatki to były cztery tępe beztalencia z przypadku, nominowane ze względów politycznych i tylko jedna Mo'Nique coś ze sobą prezentowała? Chyba wg Mo'Nique do tej pory Oskary były przyznawane wyłącznie z pobudek politycznych i dopiero teraz Mo'Nique tak olśniła członków Akademii swoim talentem, że w końcu stanęli na wysokości zadania i ten jeden jedyny raz przyznali nagrodę za umiejętności.

Parafrazując:
"Dziękuję Akademii za to, że w końcu się ogarnęła i dała mi Oskara" - To był wg mnie tekst wieczoru ;) Krytyka zaczynająca się od słowa "dziękuję" :)

Zdaję sobie sprawę, że intencje jej wypowiedzi były inne, ale jestem ciekaw jak się poczuły pozostałe kandydatki nominowane w tej kategorii razem z Mo'Nique.

zenstone

A mi się wydawało ,że chodziło jej o to ,że nie jest znana ,a mimo to dali jej oskara:)

UnKnowN_3

Chciała skrytykować Akademię za niektóre polityczne wybory, a podziękowała temu samemu gronu. Chciała podziękować za wyróżnienie, a zdewaluowała swoje konkurentki.

Wiem, że się czepiam, ale może niech nie podejmuje się pewnych spraw, bo i tak odnosi przeciwny skutek do zmierzonego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zenstone

Jej miejsce jest w Afryce. To przemówienie zepsuło ceremonie.

zenstone

Polityka? Opozycja może powiedzieć, że i w przypadku Monique polityka dała swoje wsparcie - patrz gloryfikowana postać Obamy i rozwrzeszczana opinia, że Afroamerykanie są najważniejszymi obywatelami USA. Jeśli od zawsze Oscary były przyznawane z pobudek politycznych... to nie wiesz, co piszesz. Absurd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones