PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146231}
6,5 14 045
ocen
6,5 10 1 14045
4,3 6
ocen krytyków
Domino
powrót do forum filmu Domino

ZAJEBISTY !!!

ocenił(a) film na 6

Wczoraj bylem na premierze tego filmu jest zajebisty , strzasznie poschuzowany min przez kamere :) czasami ociera sie o urodzonych mordercow o filmy sensacyjne , komedie dramat itd no i to wszystko na faktach ( sort of :) )
SERDECZNIE POLECAM
"My name is Domino Harvey and i'm bounty hunter.."

Laisreann

Co to znaczy "poschuzowany min prze kamere"?
Poschizowany m.in. ?
Zdjecia takie same jak w Man on Fire

Jest bardzo dobry... za wyjatkiem na sile wcisnietego watku z tym malym dzieckiem
No i ogromny plus za poczucie humoru rezysera/bohaterow

Laisreann

Widzialem film i rzeczywiscie jest calkiem dobry. Zdjecia rzeczywiscie tak samo jak Man on Fire choc sam film jest imo gorszy.

ocenił(a) film na 6
Kryan

A ja uwazam ze jest lepszy niz Man on Fire , moze dlatego ze jest bardziej popieprzony cos jak u lyncha :) ale tylko troszeczke no i ALF rzadzi :):):):):):):):)

Laisreann

Jestem trochę nie na czasie, ale gdzie byliście na premierze? Bo jakby w trójmieście nie było tego filmu, albo ja coś przegapiłem, a w sklepach niema jeszcze ani kaset, ani DVD. Będe bardzo zły jeśli go nie obejrzę bo bardzo się na niego napaliłem.

Laisreann

Eee... widziałeś to za granicą? Bo w Polsce to raczej chyba tego nie było, albo przegapiłem. Ale chyba jednak słyszałbym jakby pojawił się w kinach bo czekam na niego już od kilku miesięcy. Wiesz może kiedy będzie w Polsce, albo przynajmniej na DVD za granicą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones