PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146231}
6,5 14 045
ocen
6,5 10 1 14045
4,3 6
ocen krytyków
Domino
powrót do forum filmu Domino

Porażka !

ocenił(a) film na 2

Twardzielka Keira z wydętymi usteczkami...żEnAdA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
Neuromer

Żenujący to jest twój post ... Więcej wykrzykników się nie dało ?

ocenił(a) film na 2
lakimakromedia

jasne że dało, tylko po co ? ;)...rozumiem że jesteś z organizacji obrońców praw niejakiej Keiry Knightley ???

ocenił(a) film na 7
Neuromer

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett ;P

ocenił(a) film na 2
Draakull

Wyczytałeś to BravoGirl ??? ;)................................

Neuromer

widać, że wiesz kim jest Terry:)

no, ale niestety muszę się zgodzić z poprzednikami.. puste słowa bez argumentów.. może tak zastąpiłbyś te wykrzykniki pożądną ripostą, a nie dziecinnymi tekstami, którymi chcesz zrobić sobie zdnie "patrzcie, ale ze mnie cwaniaczek".. jedyne co osiągnołeś to porażkę swojego postu:), a ja uważam, że Keira jako twardzielka to coś nowego w jej filmografii.. co ma zawsze grać bogate dziewczynki typu Elizabeth w Piratach czy też kogoś tam w Księżnej?! jak dla mnie ciekawa rola:)

ocenił(a) film na 2
jona13

Ja to uważam że Keira całkiem powinna się poddać i zlożyć kapitulację jako aktorka. Jedyny film jaki z nią mi sie podobał to "Obłęd" u boku Adriena Brodgo. No a twardzielką jest poniekąd jeszcze w "Piratach..." :) "Piraci" są fajni w gatunku familijny. Natomiast nie ma sensu dyskutować o kreacji Elizabeth Swann, akurat zgrała ją Keira, a szkoda.

Neuromer

hymm.. ok. Każdy ma prawo do własnego zdania. Pytanie tylko w ilu filmach
ją widziałeś i jakie gatunki ci się podobają?
w Piratach owszem robi z siebie twardzielkę, ale gdzieś od połowy drugiej
części, ale to nie to samo co w "Domino"

ocenił(a) film na 9
Neuromer

żenada to twoje drugie imie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones