PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146231}
6,5 14 043
oceny
6,5 10 1 14043
4,2 5
ocen krytyków
Domino
powrót do forum filmu Domino

Czy taki film nie powinien być zatwierdzony przez lekarzy i opatrzony przed seansem jako mogący powodować ból głowy pod wpływem ciągle zmieniających się, z częstotliwością bliskiej podprogowej, scen?
Poza tym film "ma być cool", czaderski, mocny, kapiący seksem, przemocą, dosadnością i kontrastem z mega słodyczą ratowania życia niewinnemu dziecku. E tam, nie przekonywujące.
Najbardziej w filmie podobali mi się "celebryci" z Beverly Hills 90210. Kto zna serial, i ma specyficzne poczucie humoru, znajdzie wiele humoru w motywie ich pojawienia się w tym filmie.
Szkoda Rourke'a, na początku ważny, później jakby w cieniu innych bohaterów.
Tak poza tym to sporo "starych znajomych" - Lucy Liu, Rourke, Walken, BH90210, Keira, asystent dr House'a itd. Ciekawe zestawienie, ale o ich grze niewiele można powiedzieć, przecież - jak już pisałem powyżej - jedno ujęcie trwało może max 2 sekundy, co aktor może pokazać w takim tempie? To jak oglądanie komiksu w przyspieszonym tempie, w którym nie da się skupić na treści, można tylko dać ostrzelać się mnogością ujęć, gwałtownością, agresywnymi kolorami, itp. itd. Jak dla mnie film jest dla dzieciaków z ADHD i fanów gatunku.

ocenił(a) film na 8
samuel_5

Fakt, bez włączonego światła ciężko się oglądało bo dawało po oczach, ale to zazwyczaj tak jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones