PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146231}
6,5 14 046
ocen
6,5 10 1 14046
4,3 6
ocen krytyków
Domino
powrót do forum filmu Domino

K

ocenił(a) film na 10

Po obejrzeniu szeregu genialnych hitów mistrza TS byłem pewien, że najlepsze już za mną, toteż moje
podejście do filmu "Domino" było raczej niechętne. Tym większe było moje zaskoczenie, wysokie już w
pierwszych minutach filmu i stale rosnące z kolejnymi. Daję maksymalną ocenę z czterech powodów:
raz, to właśnie rozumiem przez geniusz scenariusza; dwa, takiej grafy nie było od czasu Podziemnego
Kręgu i Sin City; trzy - analogicznie z akcją i tekstami; cztery - życiowa rola Keiry i świetny kwartecik, bo
nie sposób pominąć wystrzałowego koleżki taliba ^^. Mój bezkonkurencyjny nr 1 w kategorii kina akcji,
polecam na wszystkie możliwe sposoby

ocenił(a) film na 4
Kadente

Ześwirowałeś ,czy jeszcze nie wytrzeźwiałeś?

ocenił(a) film na 10
PLFallenAngel

Upadłeś, czy już nie wstałeś?

ocenił(a) film na 4
Kadente

Krzyki przez ponad połowę Domino Harvey ,nie ,nie będę się rozwodził nad poszczególnymi postaciami,ale owa dama darła się poprzez połowę filmu,człowieku to jedna z najgorszych jej ról,o za to reszta zawodników razem z Twoim to miały być sceny ku rozbawienia widza".RURKA"stał się ciotą,a nie facetem ,o innych celowo nie wspomnę bo szkoda czasu.Do reszty Twoich porównań to echhhhhhhhhhh.

ocenił(a) film na 10
PLFallenAngel

Cóż mogę powiedzieć, współczuję Ci, że nie potrafisz postrzec tego filmu pozytywnie. Dla mnie seans był megajedwabisty, podobnie zresztą jak w przypadku innych filmów Mastera Scotta.

ocenił(a) film na 9
Kadente

dla mnie film genialny wlasnie obejrzalem go chyba po raz piaty i wszedlem zobaczyc co tu sie dzieje a tu ktos takie herezie wypisuje i daje 4 PLFallenAngel nie znasz sie

ocenił(a) film na 10
Avatar_3

Zgadzam się, a nawet popieram :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones