PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146231}
6,5 14 035
ocen
6,5 10 1 14035
4,2 5
ocen krytyków
Domino
powrót do forum filmu Domino

Czy tak już będzie wyglądać kino 21 wieku? Chude brytyjskie małolaty pokazujące cycki (choć nie ma czego pokazywać), sceny rozbierane, których w żaden sposób erotycznymi nazwać nie sposób, przygłupawe przyspieszenia i zbliżenia, które powodują wymioty, braki scenariuszowe, obecność znanych ludzi, która to obecność jest absolutnie niewytłumaczalna i rzesza fanów, którzy dają temu czemuś średnią ocenę 7?
Biada nam wszystkim, idę odpalić "Działa Navarony".

ocenił(a) film na 3
Millwall

Co do cycków to szczera prawda, szczególnie w przypadku Kiry. Twoja uwaga przypomniała mi jej inną rolę, mianowicie Ginewry w "Królu Arturze" z Clif'em Owen'em w roli tytułowej. Wyglądała tam dosłownie jak jakiś chermafrodyta, prawnie zupełnie płaska deseczka, tym bardziej że generalnie jest nieco przesadnie chuda. No i jak się przyjrzeć to ma nieco chłopięcą budowę. Co nie znaczy oczywiście, że nie może się podobać. Szczególnie jak się popracuje nad zdjęciami (wybluruje, wygładzi) i makijażem bo ma dostrzegalne piguski na twarzy i nie wiem czy nie przechodzą jej nawet na tors (oczywiście to nie Dowborowa, jeśli chodzi o piegi, ale sa dostrzegalne jak jej wcześniej lepiej nie przygotują do zdjęć).
A co do "Dział Navarony" to nie wiem czy chodzi ci o to że na obecne warunki to według Ciebie słabawy film, czy o to, że trzeba w zaistniałej sytuacji wrócic do klasyków albo i do korzeni. Bo "Działa" to generalnie jest dobry film tylko się nieco moralnie zestarzał tak jak Atari czy Comodore w porównaniu z dzisiejszymi zestawami opartymi o Core czy Athlon. :D

gandalfszalony

"Działa Navarony", to oczywiście klasyk, Boze wybacz mi, że ośmieliłem się przytoczyć tytul tego filmu w topicu dotyczącym tego "Domina". I nie uważam, by się zestarzał, w porównaniu do tego gniotu wygląda jak Wieża Eiffela nad lepianką w środku Afryki.

Millwall

ale serio są cycki? Chyba obejrzę.

zordon91

a pukają się trochę ?

jagode

tak,
Ale nie aktorzy, tylko widzowie. I nie tak jak mylisz, tylko w czoło.

Millwall

Jest naga Keira? Błagam o szybką odpowiedź, bo nie wiem czy w TV to obejrzeć, czy zamiast tego "Kontakt" w necie.

ocenił(a) film na 4
napruto

A ty nie za mały jeszcze na takie rzeczy? :P

Freeman47

Jak za mały? 7 lat już!

ocenił(a) film na 4
napruto

7 lat... Taaa.... jaaaaasne :P

Freeman47

No co? Ilu się spodziewałeś?

ocenił(a) film na 4
napruto

Nie, nie... Skąd? Wierze, wierze "siedmiolatku" :)

Freeman47

-.- A myślisz, że ile mam? Nie wiek się liczy, a umysł. Może oglądam ostrzejsze i brutalniejsze filmy niż rówieśnicy, ale to nie powód, żeby mi nie wierzy od razu z tym wiekiem.

ocenił(a) film na 4
napruto

Okej, okej, luuuzki, tak sobie tylko żartowałem, nie ma się co bulwersować :P ale jeśli to prawda (choć mam wątpliwości jeszcze), to jesteś najinteligentniejszym siedmiolatkiem jakiego znam :) żadnych błędów ortograficznych, żadnych źle złożonych zdań i Ojciec chrzestny & Łowca androidów na 10/10

Freeman47

Kur** masz mnie xD

ocenił(a) film na 4
napruto

A widzisz... Znam się na ludziach, także nikt mnie nie oszuka :D

Freeman47

Jedziemy wyżej: dobra mam 10.

ocenił(a) film na 4
napruto

Jakbyś powiedział 12-13 to bym uwierzył, dycha to dalej za mało :P

Freeman47

35- co Ty na to?

ocenił(a) film na 4
napruto

Może być :P

Freeman47

Ale mam mniej :P

ocenił(a) film na 4
napruto

Masz gdzieś ok 11-13 lat - mam rację? :P

Freeman47

Możemy się tak bawić w nieskończoność, bo zawsze powiem, że mniej, lub więcej.
Mam mniej.

ocenił(a) film na 4
napruto

Tak czy siak, jesteś jeszcze za mały na cycuchy Kiery? :PPP

Millwall

A Ty nie jesteś?

ocenił(a) film na 3
napruto

Tak prawdę mówiąc to ten Freeman nie do końca ma rację, co mnie jednak dziwi bo wykazał się niejaką przenikliwością.
A co do sedna to nie widzę żadnego 11~13-to latka który by dał "Łowcy Jeleni" 10, co więcej nie widzę żadnego z wymienionych, którego by w ogóle zainteresował ten film. Nie piorą się po ryjach masowo, nawet na dobrą sprawę nie za wiele się strzelają, nie ma Segala, Lundgrena, Jean'a van Cloud'a :), nie fruwają Azjaci, nie latają sztylety, krew się nie leje strumieniami; Tylko ciągle dramat i dramat! Nie, nie to nie jest to co nielaty lubią najbardziej. HAHAHAHa.

PS
Jak chcesz cycuszków Kiry to popatrz sobie na brata (jeśli go masz) bez podkoszulka albo poproś kolegę o przysługę to będziesz miał więcej radochy :):):):):)

gandalfszalony

Co do P.S.- Weź mi nie obrzydzaj.

gandalfszalony

I jeszcze jedno- on pisał o "Łowcy androidów", a nie jeleni.

ocenił(a) film na 3
napruto

A to trochę zmienia sytuację :)
Łowca androidów to już bardziej dla takich maluchów jak ty :):) (w końcu sam napisałeś że właśnie mama cię do szkoły posłała, wbrew twym spazmatycznym protestom i powoływaniom się na argumenty bliskie obrońcom wartości rodzinnych).
To mój fatalny błąd z tym Łowcą, jak tylko zobaczyłem łowcę to od razu mi się skojarzył jeleni i nie doczytałem dokładnie do końca.
Co prawda te androidy to też w dużej mierze dramat raczej ale za to w astralnych didaskaliach no i jeszcze Daryl w tych czasach jeszcze bardzo warta grzechu. Tak, tak to coś dla takiego zbereźnika jak Ty @:-0

ocenił(a) film na 8
Millwall

Cycki Keiry są najlepsze na całym świecie! Koniec kropka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones