PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146231}
6,5 14 046
ocen
6,5 10 1 14046
4,3 6
ocen krytyków
Domino
powrót do forum filmu Domino

Epileptyczny.

ocenił(a) film na 6

więcej mrugania, migotania, dziwnych odgłosów niż to wszystko razem warte. Coraz częściej spotykany obrazek. Beznadziejny fabuła. Kicz. Wcześniej obejrzałem Deja Vu i powoli zaczynam wątpić w dalszy rozwój gatunku.
Chyba, że ktoś lub filmy a`la Fast And Furious :-) Jedynie dlaczego warto obejrzeć to Mickey Rourke.

Kokopiko

Fabuła jak fabuła, według mnie jest niezła, ale sposób kręcenia i montaż tego filmu (czyli te wszystkie migotania i mrugania jak to mówisz) to największy plus Domino. IMO przez to film ociera się o geniusz. Tony Scott jako jeden z niewielu reżyserów nie boi się eksperymentów i potrafi stworzyć coś nowego a jak niektórym to się nie podoba to po prostu brak mi słów. Ileż można oglądać filmy akcji w oklepanych schematach?

ocenił(a) film na 10
Witcher

man on fire byłpodobnie zrobiony i ciekawie sie ogladalo a mruganie nie było takie wkurzajace

Kokopiko

Porównywanie tego filmu do Fast and Furious to raczej żart lub niedopatrzenie. Już samo stwierdzenie o "mruganiu, migotaniu i dziwnych odgłosach" wydaje się być czymś w rodzaju autopolemiki. Równie słabo wypadłoby w przypadku "Shawshank Redemption" argumentowanie w stylu "wzruszanie i dramatyzowanie". Jedyne, za co mam żal do Scotta to fakt, że powrócił do Bruckheimera by nakręcić bezpłciowe Deja Vu. Mam nadzieję, że kolejny jego film znów będzie JEGO filmem, a nie producenta wygładzającego kanty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones