PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146231}
6,5 14 042
oceny
6,5 10 1 14042
4,2 5
ocen krytyków
Domino
powrót do forum filmu Domino

W swojej klasie film jest rewelacyjny. Jeszcze go do końca nie obejrzałem a już mam chęć dać mu 8. Tak nie ma wyglądać całe kino 21 wieku ale kino akcji 21 wieku. Tempo jak w Snatchu, dobrzy aktorzy, nie chce się odchodzić od ekranu, o co więcej chodzi. To nie film który ma przekazywać wielkie treści. To ROZRYWKA !!!, ale na bardzo dobrym poziomie, z klasą. Dobra lecę oglądać.

ocenił(a) film na 8
chemas

aha, a porównywanie go z Urodzonymi mordercami to nieporozumienie

ocenił(a) film na 7
chemas

dobre show ale kreowane aż nazbyt brawurowo, noi kawałki Toma Waitsa w takim czyms to jakies niesmaczne nadużycie

ocenił(a) film na 7
__Miki

dlaczego nadużycie?

ocenił(a) film na 7
miszatujest

Tom Waits to ARTYSTA przez ogrooomne A, jego muzyka to cos więcej niż dopełniacz klimatu do psycho-strzelanek ;]
co prawda Tom we własnej osobie pojawił sie na kilka minut i tyle jego jestestwa by w zupełności wystarczyło ;)
jak usłyszałem ''jesus gonna be here'' zaraz po szalonej kraksie ich ,,campy'' to jak dla mnie już po prostu troche za dużo treści w tak krótkim czasie ;D

ocenił(a) film na 8
__Miki

dokładnie tak :)

ocenił(a) film na 7
__Miki

Czyli że Waits nie powinien się zniżać do poziomu tego filmu, tak? Jest artystą jednak nie świętą krową. Sam też pewnie za takową się nie uważa skoro do dzisiaj jego piosenki opowiadają o pijakach i ludziach z półświatka. Zgodzę się że ścieżka dźwiękowa w Domino (nie tylko utwory Waitsa) włączała się dość znienacka, montaż mógłby być lepszy, ale sądzę że grobowy nastrój i chaotyczność jego utworów pasowała do stylu filmu.

ocenił(a) film na 8
chemas

mam takie samo zdanie :)

ocenił(a) film na 9
chemas

Dokładnie świetny film wartka akcja, aż nie chce się odchodzić od TV. Dałem 9/10 bo warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
chemas

W pełni się zgadzam. Film jest troszkę chaotyczny i strasznie pędzi, ale o to właśnie w nim chodziło - to ma być rozrywka. Nie ma rażących dziur logicznych, a każde scena ma swój sens i znaczenie. Dobre, krwawe kino bez patosu i moralizowania z komediowymi smaczkami tam gdzie właśnie być powinny. No i ta Keira... Brawo.

ocenił(a) film na 8
chemas

Zgadzam się z Tobą, chemas; nie mam nic do zarzucenia filmowi i też miałam skojarzenia z Guyem Ritchie, podobny styl i montaż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones